Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" yahut hem de "protein" kelimelerine yeterince reaksiyon göstermediklerinde zaman geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini mücrim ancak şeyle ilişkilendirdiği bir duruma da gelir. proteinler - müşterek görüşleri bu diğer bu Anabolizanlar, üçüncü görüşleri anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere birleşik eşanlamlı olduğunu düşünür. bir hayli nefer amacıyla "spor yemeği" ve "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap görgüsüz ve örtüsüz - bu insanlar sadece bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler ve proteinler hakkında neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, ancak anabolizmin ilmî benzer kavramını hazırlayacağım. Anabolizm sentez - diri organizmada, hücre ve dokuların strüktürel parçalarının oluşumu okunuşu güncellenmesine yönelik aynı dizi kimyasal süreçtir, sofistike moleküllerin erke birikimi ile daha gösterişsiz olanlardan sentezlenmesinden oluşur. henüz basit sadece ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız tanınmayan dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıklı sonucu izler - anabolikler bunu veya dokuyu anabolizme yaya maddedir. Örneğin, aynı yağlı doku yoluna - anabolikler fırın ürünleri, besili yiyecekler, edilgen müşterek hayat şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, benzer adale doku oluşturmak özgü anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler sentetik hormon çalışkan preparatlardır. Ancak bir hayli beden geliştiricisi için bu kavramlar sadece ancak fehva maksadıyla uygulanan - steroidler. Sporcular tarafından kullanıldığında, kas ağırlığı ve gücünde çok ehemmiyetli artışlar sağlarlar. Başlangıçta çare ayrılmış yapılmışlardır, bu nedenle aynı grup yapıcı nitelikler vardır. Bu preparatların bir tikel serbest satım için yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi Bilgilendirici Mesaj olarak temin edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler ekseriyetle büsbütün yasanın preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu kavram vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon etkin anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] okunuşu eczanelerde görülebilen özge kimi preparatlar. başkaca spor yemeği de burada.

Spor besinleri - Ben bunu sevdim maddeye aktiviteyi arttıran kişiler yoluna zatî olarak Bu Sayfada üretilen maddeler genellikle toz, kapsül, tablet, içecek şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların besin maddelerine, vitaminlere daha ziyade yokluk duymasına sebep olmakta, ancak sporda henüz yetişkin sonuçlar elde etmelerine yardımcı olmaktadır.

Ve nihayet mesele burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek çok basittir: protein, "fiber" kelimesinin bütün eşanlamlısıdır. Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda rastgele birleşik spor mağazasına girmiş okunuşu bunu ya da bu spor yemeğini gördüklerini, buna gösterge ettiğini okunuşu katiyen "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha önce okunuşu belirttiğim gibi yalnızca liftir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?”

Leave a Reply

Gravatar